01 Aralık, 2011

Nose Strip

Daha önce bahssettim mi hatırlamıyorum be sakaryada yasıyorum .

Sakarya her nekadar istanbul'a yakın olsada muhteşem gelişmiş bir yer değil. Buranın halkı alışverişe bile izmite,istanbula giderki nıormalde insanları çok kokoştur.Buraya pek ünlü mağza açılmaz Mesela watson geçen sene graits te 1-2 ay önce açıldı .Biz de istanbula falan gittiğimizde soluğu direk bu mağzalarda alıyorduk doğal olarak.

Neyse sonunda açıldıda bizde yaşadık.Bu burun bantlarını graits'ten aldım.Satış yapan kız herkesin çok memnun olduğunu falan söyledi.Benımde burun bölgemde siyah noktalar var bunlar benım stres durumuma göre artış gösteriyor şu ana kadar kalıcı bır çözüm bulamadım.Oyüzden sürekli arayıştayım.


Bu kutunun içinden 6 tane çıktı 3 ytl gibi bir fiyata aldım .Harika bir ürün denemez.Klasik burun bantlarından.
İçlerinde burunu kapsıcak şekilde pedler ver ıslatıp burnunuza yapıştırıp kurumasını bekliyorsunuz.Kuruduktan sonrada ağda çeker gibi çekiyorsunuz.Siyah noktalar ped'e yapışıyor gerçi ben pek yapışmalarını sağlayamadım.Şeytan dürtüyor bu durumda gene sıkma yöntemine başvur diye:))

Ben pek memnun kalmadım ama fiyat ucuz denemek isteyenler alabilir :)


3 yorum:

cicibebe dedi ki...

o bilmem ne çubugu işe yaramadı mı :D

papatya dedi ki...

o fena değildi de ben kesin çözüm peşindeyimm:)

Adsız dedi ki...

canım ben de kullandım ondan. watsons'dan almıstım bende. uygulamadan once burnunu cok az ıslat yapıstır ıyıce, bir dakıka bekletıorum ben ondan sonra hzıla cekıorum, cidden geliyor. memnun kaldım. burnunda makyaj falan olmaması lazım, ılk once yıkaman lazım senın de dedıgın gıbı :)